MALOWANIE MURALI ARTYSTYCZNYCH, REKLAM i branding miejsc

​Zmieniamy wolne przestrzenie w dzieła sztuki, opowiadające swoją własną historię. Naszą flagową usługą jest projektowanie i malowanie murali – artystycznych i reklamowych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych pod tym względem – powiedz nam tylko, gdzie i czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Lubimy wyzwania, a każdy projekt jest dla nas czymś odkrywczym, dlatego z wielkim entuzjazmem podejmujemy się kolejnych zadań. Jesteśmy dobrzy w tym, co robimy – każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie, a razem tworzymy kompletną i integralną całość.

Malarstwo na najwyższym poziomie

Staranność i precyzja, z jaką malujemy nasze murale, nie ma sobie równych. Wykorzystujemy różne techniki projektowania jak i malarskie. Jakość wykonania projektu jest dla nas priorytetem, dlatego ciągle podnosimy sobie poprzeczkę realizując coraz większe projekty. Nasz Team to wykwalifikowani artyści z wieloletnim doświadczeniem.

Odważna i świeża kreacja projektów

Znamy doskonale możliwości, jakie niesie ze sobą ręczne malowanie i wykorzystujemy je w kreatywny sposób podczas projektowania naszych murali. Nasz zespół projektowy doświadczony jest w pracy dla nawet najbardziej wymagających klientów co przekłada się na jakość wykonywanych prac.

Znajomość technologii malowania

Potrafimy profesjonalnie przygotować powierzchnię, wykonać obraz na różnych podłożach i zabezpieczyć go przed późniejszym oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Nasze zlecenia realizujemy kompleksowo. Używamy materiałów najwyższej jakości co daje nam gwarancję, że nasze prace przetrwają próbę czasu.

zobacz MAKING OF
Video Thumbnail

MY TWORYZMY HISTORIę - REALIZACJA MURAL LECHIA GDAŃSK

Video Thumbnail

TUSE BUDUJE | REALIZACJA DLA SKŁADY I MARKETY BUDOWLANE BAT

Video Thumbnail

WIADUKT PKM | MURAL DO FILMU REKLAMUJĄCEGO TRÓJMIASTO

zobacz nasze realizacje