mad_cannabeatz_logo

MAD CANNABEATZ SOUND DESIGN

Zapraszamy na indywidualne kursy inżynierii dźwięku, sound design oraz produkcji muzycznej, które nauczą Cię tworzyć własne utwory, eksperymentować i bawić się dźwiękiem ale także zarabiać na Twojej pasji.
 
Zajęcia skierowane są zarówno do osób zupełnie początkujących jak i tych, które chcą uporządkować i rozwinąć wiedzę zdobywaną samodzielnie. Program dostosowujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań.
 
Nauczysz się:
 
– swobodnego tworzenia muzyki w programie Ableton Live,
– pracy z najważniejszymi narzędziami: syntezatorem, samplerem, efektami dźwiękowymi,
– poprawnych technik rejestracji dźwięku,
– podstaw miksowania własnych produkcji muzycznych, 
– podstaw teorii muzycznej, 
– aranżacji,
– wydawania oraz promocji własnych utworów, 
– sposobów zarabiania na Twoich produkcjach. 
 
Kurs opiera się o zajęcia praktyczne, które odbywają się w środowisku studyjnym. Taka forma zajęć umożliwia naukę na konkretnych przykładach i natychmiastowe zastosowanie zdobytej wiedzy. Zapewniamy również dostęp do materiałów szkoleniowych, które pomogą w utrwaleniu umiejętności.
 
Instruktorem jest Paweł Ślagowski, znany również jako MAD Cannabeatz – inżynier dźwięku, producent muzyczny, DJ, Turntablista, akustyk, realizator z 25-letnim doświadczeniem. Absolwent londyńskiej szkoły Point Blank.
 
Kurs aktywnie zachęca do eksperymentowania, rozwijania własnego stylu i rozbudza kreatywność, a otwarty charakter i indywidualne podejście pozwala uczestnikom na pełne zaangażowanie i personalizację swojej muzycznej podróży.